QUATTRO HOTELS

1994 yılında Flower Garden Otel ile turizm sektöründe hizmet vermeye başlamış olan şirketimiz, 2020 yaz sezonuna kadar Alanya şehir merkezinde Seaport Hotel, Alanya Konaklı Bölgesinde Club Dem Spa & Resort Hotel ve yine aynı bölgede Quattro Beach Spa & Resort Hotel ile hizmet vermiştir.

Şirketimiz, 2021 yaz sezonu ile birlikte otellerini 'Quattro Hotels' markası adı altında birleştirerek Quattro Beach Spa & Resort Hotel, Quattro Family Club Dem Hotel ve Quattro City Seaport Hotel, olarak siz değerli misafirlerimize alıştığınız kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

QUATTRO FAMILY CLUB DEM OTEL

Alanya Konaklı bölgesinde 2005 yılından itibaren çocuklu aile oteli konseptin de sizlere hizmet vermekte olan Club Dem Spa & Resort Otelimiz, 2020 yaz sezonundan itibaren diğer otellerimiz ile birlikte 'Quattro Hotels' markası altında birleşerek Quattro Family Club Dem Hotel adıyla hizmet vermeye devam edecektir.

 
QUATTRO BEACH SPA & RESORT OTEL

Alanya Konaklı bölgesinde 2014 yılından beri Quattro Family Club Dem Otelimiz ile aynı bölgede lüks ve eğlence konseptin de sizlere hizmet vermekte olan Quattro Beach Spa & Resort Otelimiz, diğer otellerimiz ile birleşerek Quattro Hotels markası altında hizmet vermeye devam edecektir.